All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 35
Servis Formu

Panasonic Projeksiyon Bakımı

Panasonic Projeksiyon Bakımı ; Projeksiyon cihazları temel çalışma prensibi dolayısıyla, bilgisayar, taşınabilir bellek vb. kaynaklardan aldığı mevcut görüntüyü ışık yayınlarıyla daha geniş açılı olarak karşıdaki yüzeye aktarır. Bunun sağlanabilmesi ise projeksiyon cihazlarında bulunan projeksiyon lambası ile sağlanır. İşte bu sebeple projeksiyon cihazlarında yüksek sıcaklık değerleri ışık kaynağının yoğun çalışmasına bağlı olarak meydana gelir.

Bu nedenle de Panasonic projeksiyon cihazlarının çalışma prensibinde bu sıcaklığı dengeleyecek hava akışını sağlayacak küçük birimler şeklinde soğutucular ve aynı zamanda da hava kanalları/delikleri bulunur. Bu durumda sıcaklık faktörüyle birlikte tüm elektronik cihazlarda olduğundan daha fazla toz partikülü girişine ve kalıplaşmasına neden olur. Bu etkide zamanla performans sorunlarına ve hatta ciddi teknik arızalara mahal verebilir. Bu sebeple Panasonic projeksiyon bakımı düzenli periyotlarda yapılmalıdır. Ancak Panasonic teknolojisine sahip olsa da projeksiyon cihazlarının çalışma sistemi çok hassastır ve hangi işlem olursa olsun uzmanlar tarafından müdahale edilmelidir.

Hassas ve Kaliteli Bakım Müdahaleleri

Panasonic teknolojisini taşıyan projeksiyon cihazlarında uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir kullanım gerçekleştirilebilmesi için mutlaka periyodik Panasonic projeksiyon bakımı yapılmalıdır. Aksi halde biriken tozların etkisiyle katman meydana gelir ve bu durumda teknik parçaları açısından ciddi ısınmalara ve teknik problemlere neden olabilir. Uzman ve tecrübeli personellerimiz tarafından laboratuvar ortamında, Panasonic projeksiyon cihazlarının tüm teknik parçaları tamamen hassas şekilde sökülür.

Gerekli olan bakım işlemleri özel ekipmanlar vasıtasıyla gerçekleştirildikten sonra aynı hassasiyette yeniden toplanır. Bu şekilde projeksiyon cihazlarının ilk günkü hijyenik durumunda ve dolayısıyla da ilk günkü performans kalitesinde olması sağlanır. Üstelik projeksiyon cihaz bakımı müdahalelerinin ardından uzman ekiplerimizce gerekli performans testleri ve dayanıklılık değerlendirmeleri gerçekleştirilir.

Aynı Gün Teslim Edilir

Uzman teknisyenlerimiz tarafından alınan Panasonic projeksiyon cihazlarınızın bakım işlemleri tamamlandıktan sonra testleri de yapılarak, tarafınıza teslimi gerçekleştirilir. Panasonic projeksiyon bakımı sürecinde deneyimli personellerimizin yer alıyor olması ve ayrıca modern teknolojiyi barındıran servis altyapımızla en yoğun günlerde dahi aynı gün içerisinde projeksiyon cihazınız, siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Bu şekilde kullanım dışı olmasından kaynaklanabilecek gecikme ve aksaklıklar ile karşı karşıya kalmazsınız.

Yazar

Kimler Neler Demiş?

Hemen Arayın..
× Whatsapp