All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 35
Servis Formu

Panasonic Projeksiyon Servisi

Panasonic Projeksiyon Servisi ; Kurumsal ve bireysel alanlarda yaygın kullanımı bulanan projeksiyon cihazlarıyla, görüntülerin daha geniş açıda seyredilebilmesi mümkün oluyor. Görüntü aktarım teknolojisinin en önemli cihazlarından birisi olan projeksiyon cihazlarında Panasonic teknolojisi ile kullanım kalitesini arttırıyor ve kullanım fonksiyonelliği kazandırıyor.

Farklı kullanım alanlarındaki ihtiyaçlara yanıt verecek özel model seçenekleri ile Panasonic, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de tüketicilerin ilk tercihi oluyor. Panasonic projeksiyon servisi merkezimiz ise Panasonic markalı projeksiyon cihazlarında karşılaşılan teknik problemlerin en hızlı şekilde onarımını gerçekleştiriyor. Bu şekilde daha uzun ömürlü olarak sorunsuz bir projeksiyon cihazı kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün hale geliyor.

7/24 Garantili Projeksiyon Servisi

Her geçen gün hızla gelişen Panasonic projeksiyon teknolojisini yakından takip eden Panasonic projeksiyon servisi merkezimiz, projeksiyon teknolojisinde uzmanlığı bulunan, tecrübeli teknik personelleri ile siz değerli müşterilerimize profesyonel projeksiyon servisi hizmeti sunuyoruz. Projeksiyon cihazlarında kullanılan tüm teknik parçaları yakından tanıyan ve aynı zamanda da olası arızalarına ilişkin tecrübeli olan personellerimizce, ürünlerinizdeki arızaların onarımı en kaliteli standartlarda gerçekleştirilir. Özellikle de onarım süreci sonrasında uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanım standardının yakalanması noktasında kaliteli hizmetlerimizle güvence sağlıyoruz.

Garantili projeksiyon servisi hizmetlerimiz tüm acil projeksiyon cihazı arıza onarımı ihtiyaçlarınızda da 7/24 kesintisiz hizmet veren, çağrı merkeziyle siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Projeksiyon cihazınızdaki arıza durumuna ilişkin olarak uzman ekiplerimiz tarafından onarım veya parça değişim işlemi uygulanmaktadır. Bu şekilde son derece kaliteli bir şekilde onarımını sağlayarak, uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir kullanım gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz.

Onarım Sonrası Testleri Yapılır

Uzman ve tecrübeli personellerimiz tarafından Panasonic projeksiyon servisi hizmetlerinin son aşamasında onarımı yapılan cihazda tüm yönlerden gerekli olan test ve kontrolleri gerçekleştirir. Laboratuvar ortamında en hassas işlemlerle uygulanan arıza onarım sürecinin sonunda yapılan müdahalelerin yeterliliği ve cihazın genel durumu ile ilgili verilerin analizi gerçekleştirilir.

Bu şekilde arıza onarım sonrasında projeksiyon cihazınızın siz değerli müşterilerimize en kaliteli yapıda teslimatını gerçekleştirmeye hassasiyet gösteriyor. İletişim numaralarımızdan kolayca servisimize başvuru gerçekleştirerek, projeksiyon cihazı arızası için profesyonel onarım çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Yazar

Kimler Neler Demiş?

Hemen Arayın..
× Whatsapp