All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 35
Servis Formu

Panasonic Projeksiyon Servis

Panasonic Projeksiyon Servis ; Projeksiyon teknolojisinde dünyanın bir numaralı markası Panasonic, gelişmiş dijital teknolojisiyle en yüksek kalitede görüntü aktarımını gerçekleştirebilmeye yardımcı oluyor. Her türlü ortamda ve her koşulda en net görüntünün alınabilmesine yardımcı olacak projeksiyon modelleriyle dikkat çeken Panasonic’ in bu cihazlarında kullanıcıların karşı karşıya kalabilecekleri sorunlarda, teknolojik kalitesine eş değer kapasitede servis altyapısıyla müdahale edilmesi gerekir.

Panasonic projeksiyon servis hizmetleri alanında uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimiz kapsamında her yeni Panasonic projeksiyon teknolojisini yakından takip ediyoruz. Bu şekilde her projeksiyon modelindeki teknik arızanın onarımı için profesyonel standartlarda müdahaleler gerçekleştirebilme potansiyeli taşıyoruz.

Hızlı Servis Hizmeti

Projeksiyon cihazları özellikle kurumsal alanda en yaygın şekilde kullanılan ve ihtiyaç duyulan teknolojik ürünlerden birisi olması sebebi ile Panasonic projeksiyon cihaz arızaları için hızlı servis hizmetinin sağlanması gerekir. Bu hizmet ilkesiyle çalışmalarını uzun yıllardır sürdüren Panasonic projeksiyon servis merkezimiz, siz değerli müşterilerimizin Panasonic markalı projeksiyon cihazlarındaki arızaları en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Uzman teknisyenlerimiz tarafından tüm müdahaleler laboratuvar ortamında gerçekleştirilir. Son derece özenli müdahalelerle, hassas teknolojiye sahip olan Panasonic projeksiyon cihazlarındaki arızanın onarımını gerçekleştiriyoruz.

Garantili Panasonic Projeksiyon Servisi

Her geçen gün hızla gelişen projeksiyon teknolojisini yakından takip eden Panasonic projeksiyon servis merkezimizin teknisyenleri de bu teknolojik gelişimlere ilişkin olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor. Bu şekilde en yeni Panasonic projeksiyon cihaz modelleri için bile siz değerli müşterilerimizin projeksiyon arıza onarım ve projeksiyon bakım gibi tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebiliyoruz. Projeksiyon cihazlarınız için öncelikli olarak kayıt oluşturuyor ve daha sonra uzman teknisyenlerimizle arızasının tespit edilmesi için işlem sürecine alıyoruz.

Bu süreçte tarafınızdan herhangi bir onay almadan, onarım işlemleri uygulamamaktayız. Arızanın tespit edilmesinden sonra tarafınıza bilgi verilerek, gerekli olan onarım için onay vermenizin ardından onarım sürecine başlıyoruz. Bu süreçte de randevu vererek, arıza onarımının ne kadar süreceğinin bilinmezliğiyle vakit kaybetmek durumunda kalmamanızı sağlıyor. Ayrıca uzman ekiplerimiz tarafından performans ve dayanıklılık yönünden test işlemleri de, onarım sonrasında gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde ürünüz ilk günkü kalitesinde siz değerli müşterimize teslim edilir.

Yazar

Kimler Neler Demiş?

Hemen Arayın..
× Whatsapp