All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 35
Servis Formu

Panasonic Müşteri Hizmetleri

Panasonic Müşteri Hizmetleri ; Her geçen gün hızla gelişen projeksiyon teknolojisinin en önemli markalarından Panasonic, birbirinden farklı teknoloji ve teknik parçalara sahip olan projeksiyon modelleri ile her kullanım alanına yönelik etkin kullanım sağlıyor. Özellikle de ofis, işletme, okul veya kişisel kullanım alanlarına yönelik olarak farklı fonksiyonlar ve kapasiteye sahip olan Panasonic projeksiyon cihazları günümüzde yaygın olarak tercih ediliyor.

Panasonic müşteri hizmetleri ile projeksiyon cihazlarının kullanımı sırasında karşılaşılan her türlü teknik probleme ilişkin olarak profesyonel çözümler sağlıyoruz. Bu şekilde Panasonic markalı projeksiyon cihazlarınızın kullanım ömrünün çok daha uzun olmasını sağlıyoruz.

Panasonic Projeksiyon 7/24 Teknik Destek

İleri nesil teknolojiye sahip olan Panasonic markalı projeksiyon cihazlarında gelişen tüm teknik arızalara ilişkin olarak eş değer kapasitede bir servis çözümünün sağlanması gerekir. Projeksiyon cihazlarındaki teknik arızaların giderilebilmesi ve beraberinde de farklı arızlara yol açılmaması için mutlaka Panasonic teknolojisine eş değer bir servis altyapısının bulunması gerekir.

Aynı zamanda da Panasonic projeksiyon cihazlarındaki teknolojiye ilişkin uzmanlığı bulunan personeller tarafından arıza onarım sürecinin yerine getirilmesi gerekir. Uzman ve tecrübeli personellerimiz Panasonic müşteri hizmetleri numaralarımızdan yapacağınız tüm başvurularınıza yüksek kalite standartlarında yanıt sağlamaktadır. Özellikle de ürünlerdeki arızalarınıza ilişkin laboratuvar ortamında hassas müdahale anlayışıyla, uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından işlemler yerine getirilir.

Garantili Servis Çözümleri

Panasonic müşteri hizmetleri merkezimiz 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Kurumsal veya bireysel kullanım ihtiyaçlarınız doğrultusunda Panasonic markalı projeksiyon cihazlarınızdaki tüm teknik arızalar, aynı gün içerisinde onarılarak, siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yapacağınız Panasonic arıza başvurularınızda cihazınıza ilişkin olarak kayıt oluşturulur. Kayıt altına alınan Panasonic projeksiyon cihazınız için uzmanlarımızca arıza tespit işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Arıza tespit işlemleriyle belirlenmiş olan durum, siz değerli müşterimize kolay anlaşılır ve kapsamlı şekilde aktarılmaktadır. Daha sonra sizden alınacak onay doğrultusunda da uzman personellerimiz tarafından laboratuvar ortamında arıza onarım işlemleri gerçekleştirilir. Garantili olarak uygulanan arıza onarım işlemlerimizin ardından Panasonic projeksiyon cihazınız için gerekli performans ve dayanıklılık testleri gerçekleştirilir. Testlerde olumlu sonuç alınmasından sonra tarafınıza teslimatı gerçekleştirilir.

Yazar

Kimler Neler Demiş?

Hemen Arayın..
× Whatsapp